Zadzwoń: +48 737 340 752

Kilka słów o Nas

abyś mógł nas lepiej poznać

Aquilo to polska firma produkująca elektronikę domową i ogrodową. Chcemy wprowadzić Was w erę nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań. Nasze urządzenia pozwalają na monitorowanie stanu cieczy w zbiornikach. Automatyzacja przy użyciu nowoczesnej elektroniki sprawia, że Twój zbiornik będzie bezpieczny, a Ciebie nic już nie zaskoczy.

Wybierz ikonę pinezki na mapie poniżej

aby zobaczyć więcej komentarzy od naszych klientów

“Fantastyczna obsługa przed zakupem i po zakupie podczas instalacji nawet w nietypowych godzinach. WIdać że tu się wie co się robi. Brawo!” ~ bouli4321 (Allegro)

“Polecam wszystkim, którzy posiadają zbiornik szamba lub deszczówki. Łatwy montaż i do tego cała historia w aplikacji. Obsługa bardzo pomocna :)” ~ Client:52891499 (Allegro)

“Super sprawa! Nie muszę latać i sprawdzać szamba tylko wszystko jest w aplikacji. Bardzo wygodne! Polecam! Ps. Obsługa tez super, sprawa zalatwiona szybko i w bardzo miłej atmosferze 🙂 “ ~ Client:68159110 (Allegro)

“Super obsługa klienta! Miałem problem, napisałem maila i od ręki dostałem odpowiedź z konkretną merytoryczną pomocą dzięki czemu problem rozwiązałem bez większych komplikacji.” ~ Selfaron (Allegro)

“bardzo szybka wysyłka, polecam” ~ Matthew_2005 (Allegro)

“super sprzęt” ~ Peyo Przemysław Lewczuk (Google Play)

“Drobne błędy wieku dziecięcego ale 99% czasu sprawne” ~ Marcin Dudkiewicz (Google Play)

“Wszystko działa jak należy, wsparcie techniczne natychmiastowe niemalże. Polecam czujnik i aplikacje.” ~ Szymon (Google Play)

“Czujnik jak już ustawi się go jak należy, działa bez zarzutu. Polecam!” ~ Dominik Kania (Google Play)

“Działa u mnie od kilku miesięcy, wsparcie też ok – ASAP.” ~ Sebastian S (Google Play)

“wszystko zgodne z opisem, polecam wszystkim tego sprzedawca, bardzo dobory kontakt, towar 1szej klasy bez ściemy jak to czesto jest na innych aukcjach” ~ macroterm (Allegro)

“Znakomity kontakt i doradztwo. Urządzenie przemyślane a co najważniejsze – działa. Nawet w trudnych geometrycznie warunkach. Liczę na to, że wreszcie rozwiąże mi problem kontrolowania poziomu szamba. Chiński czujnik ultradźwiękowy nie podołał ciężkim warunkom. Dzięki!” ~ all_McGregor (Allegro)

„Świetny czujnik, super działa, daje rzetelny odczyt, na prawdę jeden z najlepszych wydatków przy budowie domu!” ~ Aleksander Dariusz Galecki (Facebook)

“Jestem bardzo zadowolony z zakupu, czujnik używam już około 6 miesięcy i gorąco polecam wszystkim którzy korzystają z szamba. Aplikacja przypomina o opróżnieniu i dodatkowo ustawienie wysłania SMSa do Pana szambiarza jednym przyciskiem. Potrzebowałem pomocy po paru miesiącach, zadzwoniłem i bez problemu zostałem obsłużony i pokierowany co mam zrobić. Zakup oceniam na piątkę z plusem. “ ~ marcinchar (Allegro)

Daj znać, co o nas myślisz.