Zadzwoń: +48 736 855 081

Kilka słów o Nas

abyś mógł nas lepiej poznać

Aquilo to polska firma produkująca elektronikę domową i ogrodową. Chcemy wprowadzić Was w erę nowoczesnych i inteligentnych domów. Nasze urządzenia pozwalają na monitorowanie stanu cieczy w: szambie lub zbiorniku na deszczówkę. Automatyzacja przy użyciu nowoczesnej elektroniki sprawia, że Twój dom będzie bezpieczny, a Ciebie nic już nie zaskoczy.

Czujnik poziomu cieczy Aquilo

Naszym głównym produktem są czujniki poziomu cieczy. Mogą być wykorzystywane w różnych miejscach: szambach i zbiornikach. Czujnik Aquilo jest bezprzewodowym urządzeniem, którego montaż nie powoduje ingerencji w kształt zbiornika. Na działanie urządzenia nie wypływa nawet grubość pokrywy lub ścian.

Z czujnikiem Aquilo nie będziesz musiał przejmować się nieoczekiwanym przepełnieniem. Oszczędzisz czas i nerwy, ponieważ system będzie Cię informował o aktualnym napełnieniu oraz o przewidywanym czasie zapełnienia zbiornika. Bezpieczeństwo i wygoda z Aquilo.

Łatwy montaż

Montaż czujnika jest prosty i zajmuje mało czasu: montuje się go we wnętrzu zbiornika. Czujnik poziomu cieczy jest bezprzewodowym urządzeniem, dzięki czemu możesz zamontować go w prawie każdej lokalizacji na Twojej działce. Nie traci połączenia, nawet kiedy Twój zbiornik ma żeliwną pokrywę.

Monitoring zbiornika

Boisz się, że zbiornik szybko się zapełni? Chcesz kontrolować poziom napełnienia na bieżąco? Z nadajnikiem Aquilo jest to możliwe!

Nie musisz być w domu, aby mieć dostęp do informacji o poziomie zapełnienia zbiornika. Dzięki aplikacji masz wszystko pod ręką, nawet kiedy jesteś na zagranicznych wakacjach.

Powiadomienia

Kiedy Ty odpoczywasz, urządzenie monitorujące Aquilo zbiera informacje o stanie zbiornika. W momencie kiedy ciecz osiągnie niebezpieczny poziom – aplikacja Aquilo od razu Ciebie o tym powiadomi. Koniec z niespodziewanymi wypadkami. Z czujnikiem poziomu cieczy będziesz mógł na czas zlecić prace firmie asenizacyjnej.

Kontrola

Usługi firmy asenizacyjnej mogą dużo kosztować. A co jeśli fachowiec znaleziony w internecie nie wykonał swojej pracy poprawnie? Dzięki czujnikowi Aquilo dowiesz się, jaki był stan zbiornika przed i po pracy specjalisty asenizacyjnego.