Zadzwoń: +48 737 340 752

Rozwiązania

Odkryj w czym pomoże Ci Czujnik Aquilo 

DOMY JEDNORODZINNE

Nasze urządzenia pozwalają na monitorowanie stanu cieczy w: szambie, zbiorniku na deszczówkę lub na olej opałowy. Z czujnikiem Aquilo nie będziesz musiał przejmować się nieoczekiwanym przepełnieniem/ opróżnieniem. Oszczędzisz czas i nerwy, ponieważ system będzie Cię informował o aktualnym napełnieniu oraz o przewidywanym czasie zapełnienia/opróżnienia zbiornika. Twój dom będzie bezpieczny, a Ciebie nic już nie zaskoczy.

 

DOMY LETNISKOWE

Kiedy Ty odpoczywasz, urządzenie monitorujące Aquilo zbiera informacje o stanie: szamba lub zbiornika na deszczówkę. W momencie kiedy ciecz osiągnie niebezpieczny poziom – aplikacja Aquilo od razu Ciebie o tym powiadomi. Koniec z niespodziewanymi wypadkami. Bezpieczeństwo i wygoda z Aquilo.

OSIEDLA

Chcemy wprowadzić Was w erę nowoczesnego i inteligentnego zarządzania osiedlami domów jednorodzinnych i letniskowych. Zadbaj o finanse swojego osiedla. Usługi firmy asenizacyjnej mogą dużo kosztować. Dzięki czujnikowi Aquilo dowiesz się, jaki był stan zbiornika przed i po pracy specjalisty asenizacyjnego.

ROLNICTWO

Czujnik Aquilo jest nowoczesnym urządzeniem, które pozwoli na automatyzację Twojego gospodarstwa. Zdalnie monitoruj zbiorniki na wodę do nawadniania i podlewania upraw. Szybko wykryj nieszczelności w zbiornikach, żeby nie dopuścić do niepotrzebnej utraty wody. Oszczędzaj wodę z Aquilo. 

PRZEMYSŁ

Przechowujesz oleje, parafinę, paliwo lub inne substancje żrące? Z czujnikiem Aquilo możesz nieinwazyjnie monitorować poziom cieczy w zbiornikach. Zamontuj czujnik na plastikowej pokrywie i nie martw się, że żrąca ciecz będzie miała kontakt z urządzeniem. Zadbaj o bezpieczeństwo w porę usuwając awarie zbiornika.

MIASTA

Chcemy wprowadzić Was z erę nowoczesnego zarządzania siecią kanalizacyjną i ciepłowniczą w miastach. Czujnik Aquilo umożliwia monitoring drożności studzienek kanalizacyjnych i wykrywanie awarii w kanałowych sieciach ciepłowniczych. Zoptymalizuj zarządzanie personelem i rozbuduj swoją wirtualną sieć kanalizacyjną/ciepłowniczą (digital twin).

Wybierz swój Czujnik Aquilo

Czujnik domowy czy profesjonalny?

Porównaj plany subskrypcyjne

Sprawdź korzyści wersji PREMIUM i PRO LTE