Pobierz aplikację Aquilo Czujnik poziomu szamba (Android)

 • Version
 • Download 7
 • File Size 2.93 MB
 • File Count 1
 • Create Date 20 listopada, 2020
 • Last Updated Listopad 20, 2020

Pobierz aplikację Aquilo Czujnik poziomu szamba (Android)

Pełna wersja aplikacji na smartphony z systemem operacyjnym Android. Aplikacja umożliwia zarządzanie urządzeniem Aquilo Czujnik poziomu szamba.

Przykładowe zrzuty z ekranu aplikacji Aquilo czujnik poziomu szamba:

        

Aplikacja umożliwia przeglądanie parametrów zbiornika:

 • aktualny poziom płynu w zbiorniku,
 • szacunkowy czas zapełnienia (prognoza na podstawie dotychczasowego tempa zapełnienia zbiornika).

Na ekranie głównym jest również możliwość podejrzenia stanu baterii oraz statusu poprawności połączenia urządzeń: odbiornika i nadajnika.

Dodatkowo aplikacja umożliwia konfigurację wysyłanych powiadomień oraz podejrzenie historii zapełnienia zbiornika.

Powiadomienia mogą być wysyłane jeśli przekroczona zostanie zdefiniowana przez Użytkownika odległość cieczy od czujnika oraz jeśli przekroczona zostanie zdefiniowana przez Użytkownika ilość dni pozostałych do zapełnienia zbiornika.

W historii mogą być prezentowane wszystkie odczyty albo tylko poprawne. W historii mogą być prezentowane odczyty z ostatniego tygodnia, miesiąca albo od daty zdefiniowanej przez użytkownika. Wybór preferencji w obszarze prezentacji historii jest zapamiętywany przez aplikację.

Aplikacja pozwala na konfigurację i wysyłkę smsów (zgodnie z cennikiem operatora Użytkownika telefonu) do firmy asenizacyjnej z zamówieniem odbioru nieczystości. Uruchomienie wysyłki sms wymaga:

 • zezwolenia aplikacji Aquilo Czujnik poziomu szamba na dostęp do kontaktów,
 • zezwolenia aplikacji Aquilo Czujnik poziomu szamba na dostęp do wysyłania sms z telefonu,
 • zdefiniowania numeru telefonu do firmy asenizacyjnej (wybór z listy kontaktów telefonu),
 • zdefiniowania treści sms.

SMS może być wysłany na żądanie Użytkownika jeśli przekroczone zostaną definiowane uprzednio progi (odległość cieczy od czujnika lub ilość dni pozostałych do zapełnienia zbiornika).

Instrukcja instalacji dla dotychczasowych Użytkowników

Korzystasz już od jakiegoś czasu z czujnika Aquilo i aplikacji pobranej z Google Play, ale chcesz mieć możliwość wysyłki sms do firmy asenizacyjnej:

 1. Zapisz sobie dane do zalogowania do aplikacji mobilnej (przycisk Dane do zalogowania) (będą potrzebne do wpisania do nowej wersji aplikacji).
 2. Odinstaluj aktualnie zainstalowaną aplikację Aquilo Czujnik poziomu szamba.
 3. Pobierz plik z pełną wersją aplikacji Aquilo Czujnik poziomu szamba i zainstaluj aplikację. Będzie potrzebna Twoja zgoda na instalację plików z nieznanego źródła.
 4. Uruchom aplikację i wprowadź zapisane uprzednio dane do zalogowania. Będzie potrzebna Twoja zgoda na zatrzymanie optymalizowania użycia baterii telefonu.

Instrukcja instalacji dla nowych Użytkowników

Kupiłeś właśnie czujnik Aquilo i chcesz pierwszy raz zainstalować na telefonie pełną wersję aplikacji:

 1. Pobierz plik z pełną wersją aplikacji Aquilo Czujnik poziomu szamba i zainstaluj aplikację. Będzie potrzebna Twoja zgoda na instalację plików z nieznanego źródła.
 2. Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania czujnika Aquilo przy pierwszym uruchamianiu odbiornika. Przy uruchamianiu aplikacji będzie potrzebna Twoja zgoda na na zatrzymanie optymalizowania użycia baterii telefonu.